Viimane postitus

Mobiilsete pokkerimängude juhend Mänguautomaatides võitmine

Blackjacki strateegia Blackjack on väga atraktiivne mäng paljudele hasartmängudega alustajatele. Seda on üsna lihtne õppida ja teil on alati võimalus võita. Selles artiklis jagan teiega mõnda peamist näpunäidet, mida te võib-olla ei teadnud.

Blackjacki nõuanne nr 1: ärge kahekordistage automaatselt kell 11.

Enamik inimesi arvab, et peaksite oma panust iga kord kahekordistama 11. Kui diiler näitab näokaarti või 10, pole tõenäoliselt aeg oma panust kahekordistada. Kui te kaarte ei loe, peaksite alati eeldama, et diileri avakaardi väärtus on 10. See hoiab teid probleemidest eemal, kui mõtlete kahekordistada, kui teil on 9 ja diiler näitab 10. Muidugi võib vahel ka võita, kuid oluline on mängida vastutustundlikult. Süsteemist kinni pidades maksimeerite oma kasumit!

Blackjacki näpunäide nr 2: jagage enamasti 8.

Teil on alati võimalus jagada kaks identset kaarti. See tähendaks kaheksate jagamist ja igaühe ühe või kahe kaardi võtmist, et saada parim käsi. Kui teil on 16, pole te tõenäoliselt kõige paremas olukorras. Kui aga need eraldate, on teil hea võimalus teha kaks kätt 18 või rohkem. Tahad proovida võita kahest käest vähemalt ühte, et saada tõuge või, mis veelgi parem, duubel. Ilmselgelt, nagu öeldud näpunäites nr 1, kui diileril on 9, 10 või näokaart, mis näitab, et võite kaotuste vähendamiseks loobuda või lihtsalt seista ja loota parimat. Valik on selles olukorras teie. Isiklikult jätaksin oma kaks kaheksat.

Blackjacki näpunäide nr 3: kui teie käes on kokku 7 kuni 11, peaksite kahekordistama, kui diiler näitab 5 või 6.

Tõenäoliselt võidad ta järgmise kaardiga. Tõenäoliselt kaotavad nad, kuna peavad koguma pehmet 16 ja mõnes kasiinos 17. Ärge unustage eeldada, et tundmatute kaartide väärtus on 10, kui te neid ei loe. Arutlen kaardilugemist teistes artiklites ja oma veebisaidil.

Blackjacki näpunäide nr 4: see näpunäide võib tunduda ilmne, kuid soovitan hankida strateegiaraamat või isegi e-raamat.

Mõned suurepärased blackjacki e-raamatud on teie käeulatuses mõne sekundi jooksul pärast nende ostmist. Nagu kõigi muude hasartmängude puhul, on oluline olla haritud selle mängu osas, mida soovite mängida. Pidevalt kerkib esile uusi näpunäiteid ja võidustrateegiaid. Peate lihtsalt teadma, kas soovite kasiinos regulaarselt palju raha teenida või olete lihtsalt juhuslik mängija. 20–40 dollarit on investeering, mille eesmärk on teenida tuhandeid. Nii et olenemata sellest, millise raamatu või strateegia valite, peate neid hoolikalt mõistma ja mitte kalduma neist kõrvale, kui teil on halb kaartide komplekt. Pikas perspektiivis oled palju edukam!

Seega loodan, et need peamised näpunäited koos tervikliku strateegiaga aitavad teil laudades rohkem edu saavutada! Nautige!