Viimane postitus

Mobiilsete pokkerimängude juhend Mänguautomaatides võitmine

Pärast seda, kui pokkerist on saanud uusim moeröögatus, on mobiilsete pokkerimängude müük järsult kasvanud. Et aidata teil leida mobiili pokkerimäng, mida teile väga meeldib mängida, olen kokku pannud 7 erineva populaarse pokkerimängu ülevaated. Parim pokkerimäng oli THK2 ja halvim pokkerimäng Sexy Poker 2006. Ülejäänud mängud jäävad kuhugi vahepeale.

WPT autor mForma

WPT helid ja graafika on üsna nõrgad. Põhimõtteliselt on üks heli ja see on värelemine. On ka teisi helisid, aga ma lülitasin need välja pärast seda, kui kuulsin värelust kümme korda.

Soolopokkeris on kõik korras. Mängid viie teise arvutiga ja need on päris nutikad.

Selles mängus on paar imelikku asja. Näiteks foldimisel voor peatub ja arvutab automaatselt välja, milline arvuti AI võitis ning algab järgmine voor. Sa ei näe, kuidas voor lõpeb või kuidas arvuti panustab.

Arvan, et saate selle ülevaatega öelda, kuhu ma lähen. See mäng on lihtsalt keskmine. Mitte kohutav, aga mitte ka suurepärane. Seetõttu pole see hea ost; säästa raha suurepäraste mängude jaoks.

Kings of Texas Hold’em 2 (THK2)

Graafika oli täpselt see, mida vajasime. Nägin mitut kätt, aga ka enda oma, ja teadsin täpselt, mis toimub. Seda oli uskumatult lihtne ja arusaadav lugeda.

Üksikmängija oli veelgi muljetavaldavam. Mulle meeldis väga oma pangarolli kogumine, mida hiljem mitme mängijaga mängulaudades kasutasin.

Nii värskendav oli inimestega võrgus mängida. Lisaks saate auhindade võitmiseks mängida Resident Pro-d teatud kellaaegadel. Vähe sellest, neil on edetabel, kus kui jõuad esikolmikusse, võidad auhindu. Nii et põhimõtteliselt pole see mäng mitte ainult lõbus, vaid võib end ära tasuda.

Mängu- ja panustamisliidesed olid lihtsad ja sisaldasid kõike, mida vajate. Üksikmängijalt mitme mängijaga mängule üleminek ja kõigi valikute ja menüüde vahel navigeerimine oli tõesti lihtne.

Lõpuks oli AI üks parimaid, millega ma mänginud olen. Muidugi saab AI alati parem olla. AI-d on mul äärmiselt raske lollitada, sest olen veendunud, et ta vaatab küberruumis minu kätt. Võib-olla mitte, kuid AI saab alati parem olla. Võrreldes teiste mängudega oli see AI tõesti puhas.

Soovitan seda mängu kindlasti kõigile, kes armastavad pokkerit. Tegelikult, isegi kui teile pokker ei meeldi, peaksite selle mängu hankima. See mäng on saadaval saidil magmic.com.

Texase hoidke neid kesklinnas

Minu meelest oli pisut veider, et see mäng algas pokkeri mängimise lühikese selgitusega. Ma kahtlen, et turg on väga suur nende inimeste jaoks, kes ostavad pokkerimänge ja kellel pole aimugi, kuidas pokkerit mängida; aga see olen ainult mina.

Mängu liides on nõrk. Ekraani ülaosas on hiiglaslik selle küberturniiri logo, millel osalete. Sõnad “Muckawa Casino Final” on kirjutatud hiiglaslike tähtedega ja hõivavad viiendiku ekraanist. See ei anna mängule midagi juurde ja võtab ekraanil üliolulist ruumi.

Ma tõesti ei soovita seda mängu kellelegi. Kui mängu liides oleks parem, võiksin seda soovitada üksikmängijale, aga ei saa ega taha.

Ässad Texas Hold’em

Selles mängus pole heli, mis pole pokkeris nii hull. Graafika on päris hästi tehtud ja üldiselt näeb see pokkerimäng armas välja. Liides on selge ja lihtne, palju võimalusi muuta. Bankrolli lähtestamiseks peate alustama uut mängu; see ei olnud nii tore.

AI oli päris tark; nad ei lasknud mul neid bluffida. Vahel saaks, aga harva pärast floppi. Need tehisintellektid ei näe kindlasti välja nagu inimmäng ja see on okei, sest ma ei eelda, et programmeerijad suudaksid inimese aju programmeerida.

Kokkuvõttes oli see suurepärane pokkerimäng. Üksikmäng on suurepärane ja ainus, mis siin puudu on, on korralik mitmikmäng. See on suurepärane mäng ja tasub kindlasti osta.

seksikas pokker 2006

See mäng on kohutav! Esiteks, see ei ole Texas Hold’em, see on 5 kaardi loosimine. Ainus põhjus, miks te selle kunagi ostate, on see, kui soovite vaadata, kuidas koomiksitüdruk end alasti võtab. Mul pole õrna aimugi, mis on koomiksitüdrukute nibude külgetõmme, aga see pole oluline, sest sa ei näe isegi alastust. Tema supelkostüümi ala katavad suured tähed. Nii et poistele see mäng ei meeldi, sest seal pole alastust ja kõik teised vihkavad seda, sest see on lihtsalt halb pokkerimäng.

Lugesin hiljuti, et naismängijad on mobiilimängudes suured ärid. Ilmselt see ettevõte memorandumit ei saanud ja programmeeris mängu ainult naised; ärile kindlasti halb.

Üldiselt on mäng lihtne ja raha raiskamine.

Hold’emi saladused koos Howard Ledereriga

Kokkuvõttes oli see päris igav pokkerikogemus. Kuue mängijaga hold’em oli tore mängida, kuid mitmikmängu puudumine valmistas meelehärmi. Hold’em on mäng nõrkade inimestega, keda saab blufida. Ro mäng