Viimane postitus

Mobiilsete pokkerimängude juhend Mänguautomaatides võitmine

Möödunud nädalavahetusel sai avapaugu käesoleva aasta Olympic-Online Balti Pool Liiga. Nii meeste kui naiste arvestuses väljusid võitjatena valgevene sportlased.

Tartu Baribali Piljardiklubisse oli seekord kogunenud kokku 68 sportlast, kes võistlesid eraldi meeste ja naiste arvestuses. Võistlejaid oli Eestist, Lätist, Leedust, Rootsist ja Valgevenest.

Nagu ka eelmistel aastatel oli naiste arvestuses võitja ennustamine ülimalt raske, aga meeste arvestuses langes favoriidi koorem jällegi eestlase Denis Grabe (Team Olympic-Online) õlule, kes polnud kaotanud ühtegi matśi kahel eelneval aastal. Seekord pidi Grabe aga esmakordselt turniiri ajaloos alla vanduma kui kaotas võitjate poole peal kaasmaalasele Joonas Saskale seisuga 6:7 ja kaotajate poole peal rootslasele Elvis Miglansile ning lõpetas turniiri 17. kohaga. Turniiri kõvat taset ilmestab asjaolu, et poolfinaalidesse aga kumbki eelmainitutest ei pääsenudki. Ühes poolfinaalis olid omavahel vastamisi noor Mark Mägi Eestist ja Domas Mineikis Leedust. Eestlaste kurb seeria jätkus, kui äärmiselt tublilt esinenud Mägi pidi tunnistama vastase paremust seisuga 4:8. Teises poolfinaalis jagasid finaalikoha omavahel ära valgevenelane Vadim Papish ja leedukas Marius Ganusauskas. Kui esimeses poolfinaalpaaris oli võitja kindlalt vastasest üle siis selles poolfinaalis selgus võitja alles viimases mängus kui Papish edenes finaali seisuga 8:7. Nii nagu ka teises poolfinaalis hoiti ka finaalis pinget üleval kuni viimase kuulini. Innustatununa esimese poolfinaali napist võidust suutis Papish ka seekord oma tulemust korrata kui alistas Mineikise seisuga 8:7. Seega tegi noor valgevenelane ajalugu kuna on esimene sportlane väljastpoolt Baltikumi, kes on meeste arvestuses triumfeerinud.

Naiste arvestuses olid esimeses poolfinaalis vastamisi leedulanna Agne Jarusasukaite ja lätlanna Viktorija Boroncova. Jarusauskaite ei jätnud oma vastasele mingeid võimalusi ja võttis kindla 7:2 võidu. Teises poolfinaalis sattusid omavahel kokku valgevenelanna Margarita Fefilova ja lätlanna Anna Prisjaznuka. Nagu ka esimene poolfinaal kujunes seegi suhteliselt ühepoolseks, sest Fefilova purustas Prisjaznuka seiseuga 7:3. Finaalis suutis oma head mängu Fefilova jätkata ning võttis igati välja teenitud esimese etapi võidu seisuga 7:4.

Turniiri korraldajad jäid üritusega väga rahule ning soovivad tänada turniiri peasponsorit Olympic-Online’i ja ka sponsoreid Baribali Piljardiklubi, Boombapwear.eu, Entry Piljardiklubi, Aveiras, Strachan Super Pro, Mezz Cues, Biljardai, Kamui, Insidepoolmag ja AZ Billiards ning kõiki teisi, kes olid turniiri toimumisele abiks.