Viimane postitus

Mobiilsete pokkerimängude juhend Mänguautomaatides võitmine

Iga professionaalne pokkerimängija maailmas vihkab absoluutselt, et teda kutsutakse “professionaalseks mängijaks”, sest see pole tema jaoks õige tiitel. Miks? Sest sisimas teavad nad, et pokker ei ole õnne- ega juhusemäng.

Loomulikult oleme tänulikud pokkeriõnne eest ja loodame, et saame seda ka tulevikus kasutada. Kuid mõnes mõttes on õnn tegelikult hea pokkerimängija vaenlane. Kõigepealt heidame kiire pilgu õnnele halva mängija vaatenurgast. Vähemalt poole ajast, kui halb mängija võidab mängu, on tal õnne, et see võidab. Pokkeris on halval mängijal palju võimalusi õnneks saada.

Teisalt kasutavad head mängijad oma oskusi. Tõsi, neil tuleb aeg-ajalt “õnne”, kuid nad saavad selles jaotuses pot odds ja mängivad ka panga õigesti. Head mängijad tegutsevad alati iga stsenaariumi korral matemaatiliselt.

Siin on viis põhjust, miks pokker ei ole hasartmäng.

1. Pokker nõuab kontrolli, kannatlikkust ja keskendumist. Ilma nende võimalusteta ei võidaks te pokkeris, sest vastased võivad teie tähelepanu kergesti hajutada.

2. Pokker vajab vastaste kaartide määramiseks psühholoogiaalaseid teadmisi. Peate suutma oma vastaseid hinnata ja hoolikalt hindama iga nende väikest sammu.

3. Pokker nõuab matemaatilist intelligentsust, et arvutada selliseid asju nagu pangakoefitsiendid, kaudsed koefitsiendid ja outid, mis on võidu määramisel väga olulised tegurid.

4. Nii nagu malemäng, nõuab ka pokker ajult enne käigu tegemist ette planeerimist, kindla strateegia väljatöötamist ja kaartide õiget kombineerimist.

5. Võrreldes teiste mängudega sõltub pokker kogemusest ja suurest kogemusest, enne kui kellestki saab professionaalne mängija. Mida rohkem pokkerit mängid, seda paremaks saad.

Näete, pokker ei seisne ainult selles, milliseid kaarte saate.

Pean silmas seda, et kõik saavad teatud hetkel sama arvu kaarte – see on see, kuidas sa neid kaarte erinevalt mängid. Tegelikult võib pokkerimängija kaotanud kaardid muuta võitvateks käteks, kui ta kasutab oma oskusi mängides.

See on põhjus, miks enamik maailma professionaalseid mängijaid teevad koostööd, et legaliseerida online pokkeri mängimine alternatiivina kogemuste kaudu raha teenimisele, mitte hasartmänguharjumusena. Nii elab kuulus Chris Moneymaker.

Kuid tänapäeval on olemas e-raamatud, juhendid ja strateegiad, mis aitavad teil pokkeris mängida ja võita. Parimad neist leiate saidilt TexasPokerZone.com. Need e-raamatud hõlmavad kõiki pokkeri mängimiseks vajalikke strateegiaid, näiteks näitavad nad, kuidas hinnata online-pokkerimängijaid nagu avatud raamatut ja varastada nende žetoone, kui nad mõtlevad sellele, mis just juhtus! Sa ei kaota enam kunagi õnnekaartidega mängijale. Kui õnn on välistatud, teenib õige strateegiaga pokkerimängija alati mitu korda rohkem raha.

Niisiis, kas olete valmis online-pokkerit mängima nagu mina?