Viimane postitus

Mobiilsete pokkerimängude juhend Mänguautomaatides võitmine

Ma ei hakka käsitlema kindlaid meetodeid slotikatel võitmiseks, kuid võin anda teile mõned näpunäited ja strateegiad, mis võivad teie koefitsiente parandada. Niisiis, alustame!

Number 1

Tea reegleid: lugege läbi võidutabel ja kõik masinale pandud juhised. Kui te ei saa kõigest õigesti aru, pöörduge teeninduspersonali poole. Vastutate reeglite tundmise eest, mis puudutab sisestatud müntide või ridade arvu, mis tuleb auhindade aktiveerida. Kui paned ritta jackpoti sümbolid nõudeid täitmata, saad slotitöötajatelt kaastundliku õlalepatsutuse, kuid raha mitte.

Number 2

Tasuta mänguautomaadid: otsige alati kõige suuremaid väljamakseid. Mõned kasiinod reklaamivad 98-protsendilist tasuvust. Ainult kaks protsenti sisaldav pesa! Suur! Aga vaata hoolega kuulutust, väikeses kirjas on ilmselt kirjas “valitud autod” või “kuni 98%. Tõenäoliselt ei tuvastata 98% masinatest. kohalike mängijate seas kõige populaarsemad.

Number 3

Progressiivsed jackpotid: mängigeiivseid jackpotte on progress müntide arvuga. Sa ei saavuta jackpoti, kui sa ei mangi vajalikku arvu münte. Progressiivsete masinate valimisel vaadake kindlasti ringi, et leida parima hinna ja kvaliteedi suhe. Ühe 25-sendise mänguautomaadi panga progressiivne jackpot võib olla 2654 dollarit, samas kui teise lähedal asuva karusselli peaauhind on 3572. Otsige alati parimat võimalust.

Number 4

Krediidiloendurid: ärge kuvage kogunenud krediite. Panustamiskrediidi probleem seisneb selles, et kaotate oma skoori ja sisseehitatud maja eelis sööb teie pangarolli. Ta laheb enne, kui arugi saad, mis juhtus. Kui alustate 100 dollariga, mängige 100 dollarit, kuid ärge laske krediitidel arvestile koguneda, laske müntidel salve kukkuda. Kui teie esialgne 100 dollarit on välja mängitud, tehke ülevaade. Vaata, kui hästi või halvasti te selle välja mõtlesite.

Number 5

Löö ja jookse: jätkake sama mänguautomaadi mängi ainult siis, kui see ilmub vähemalt keerutuse iga kolme või nelja järel. Ärge jätkake külma lõhe toitmist, lootes, et see soojeneb. Mida kauem sa mõnes hasartmängus viibid, seda suurem on tõenäosus sinu vastu. Kasiino sisseehitatud matemaatiline eelisb. Tahad lüya ja joosta. Las kasiinod ehitavad neid megakuurorte teiste inimeste rahaga.

Number 6

Mänguautomaatide klubid: kasiinod jagavad miljoneid dollareid kingitusi, tasuta toite, tasuta tube, etenduste pileteid, kutseid mänguautomaatide turniiridele, kingitusi, sularaha ja palju muud. Sa väärid oma osa. Saadud summa sõltub tavaliselt automaatidest läbi lastud müntide arvust. Kõik boonusprogrammid ei ole ühesugused, võrrelge erinevate kasiinode eeliseid. Uurige välja, millised on nende nõudmised ja see, mis teie mängutasemele kõige paremini sobib. Käsitlege mänguautomaatide preemiaid kui sissetulekut, kuid mitte kunagi mängige mänguautomaate lihtsalt tasuta kingituse saamiseks. See on lõks, millesse kasiinod loodavad, et